Pacjenci / Metamorfozy

Metamorfoza (1) — Wymiana koron porcelanowych na metalu

Pacjentka zgłosiła się w celu wymiany starych, około dwudziestoletnich koron porcelanowych na metalu z powodu ich nieestetycznego wyglądu.

Skorygowaliśmy nierówną linię dziąseł, czyli przeprowadziliśmy zabieg gingiwektomii przy użyciu lasera erbowo-yagowego. Następnie wykonaliśmy 20 nowych koron cyrkonowo-porcelanowych w laboratorium we Włoszech.

Metamorfoza (2) — Licówki porcelanowe na przebarwione górne i dolne zęby

Pacjentka około 40 lat, niezadowolona z przebarwionych, nieładnych zębów. Wykonano licówki oraz korony porcelanowe  na dolne i górne zęby w laboratorium we Włoszech.

Metamorfoza (3) — Korony porcelanowe na 4 górne martwe siekacze, wybielanie dołu

Pacjentka od dziecka borykająca się z nieestetycznymi martwymi  zębami górnymi, zdecydowała się na leczenie zębów oraz wykonanie czterech koron porcelanowo-cyrkonowych wykonanych w laboratorium we Włoszech.  Dolne zeby zostały wybielone.

Metamorfoza (4) — Odmłodzenie zębów licówkami i koronami porcelanowymi

Mężczyzna, wiek: 55 lat. Nałogowy palacz, zaciska zęby w nocy,więc zęby są starte i bardzo przebarwione.Wykonaliśmy piękne licówki i korony porcelanowe w laboratorium we Włoszech.

Metamorfoza (5) — Uśmiech po metamorfozie- korony i licówki porcelanowe

Po 50' roku życia zęby i uśmiech i zęby u niewielu losób jest ładny. Można to zmienić !!

Metamorfoza (6) — Korony porcelanowena górne zęby i licówki na dolne zęby

Rekonstrukcja zniszczonych zębów górnych koronami porcelanowymi ( bezmetalowymi) i zmiana kształtu i koloru zębów dolnych licówkami porcelanowymi. Na zyczenie pacjentki wykonaliśmy bardzo jasną porcelanę. Laboratorium we Włoszech.

Metamorfoza (7) — Nowe korony pełnoceramiczne , most cyrkonowy i licówki

Kobieta, wiek 48 lat. Niezadowolona z koron porcelanowych na zębach górnych i zniszczonych własnych zębów dolnych. Wykonaliśmy nowe korony porcelanowe , most cyrkonowy i licówki w dolnej szczęce . Laboratorium we Włoszech.

Metamorfoza (8) — Licówki porcelanowe na górne i dolne zębów

Pacjent chciał posiadać najbielsze z możliwych licówek porcelanowych. Pracę wykonaliśmy w laboratorium we Włoszech.

Metamorfoza (9) — Licówki porcelanowe -piękny, "biały"uśmiech

U pacjentki, ze źle wykonanymi licówkami na zęby górne i dolne, wykonaliśmy nowe licówki i korony w bardzo jasnym kolorze,idealnie pasującymi do jej urody,odmładzając ją tym samym o wiele lat. Laboratorium we Włoszech

Metamorfoza (10) — Licówki i korony porcelanowe "odmładzające"zęby górne

Kobieta,lat 48,paląca paczkę papierosów dziennie.Zęby w złym stanie i bardzo przebarwione.Wykonaliśmy 5 licówek i 7 koron porcelanowych,całkowicie zmieniających wygląd pacjentki,efekt "odmładzający"w 2 tygodnie na następnych kilkanaście lat!!

Metamorfoza (11) — Korony pełnoceramiczne na zęby z niekosmetycznymi wypełnieniami

Kobieta, wiek: 60 lat. Bardzo ruchomy stary most porcelanowy, nieestetyczne odbudowy kompozytami, zniszczona proteza dolna. Wykonaliśmy piękne korony cyrkonowe na zęby górne i korony na zęby dolne wraz z protezą szkieletową .Laboratorium: Włochy.

Metamorfoza (12) — Wymiana koron na przednich zębach

Kobieta, wiek: 38. Niezadowolona z koron na przednich zębach i koloru pozostałych zębów,które były oporne na wybielanie.Poprawiliśmy kontur dziąseł i wykonaliśmy 12 koron i licówek porcelanowychw laboratorium we Włoszech.

Metamorfoza (13) — Wymiana starego mostu porcelanowego

Kobieta, wiek: 30 lat. Nieestetyczny most porcelanowy na metalu,który wywołał stan zapalny dziąseł,zamieniliśmy na nowy most porcelanowy na cyrkonie.Laboratorium we Włoszech.

Metamorfoza (14) — Licówki porcelanowe na przednich zębach i implanty w bocznym odcinku

Pacjentka marząca o pięknych zębach zdecydowała się na pokrycie przednich zębów licówkami porcelanoymi i uzupełnieniu bocznych pojedynczymi implantami. Bez leczenia ortodontycznego "wyprostowaliśmy" górne zęby i uzyskaliśmy młody kształt i piękny, jasny kolor.

Metamorfoza (15) — Korony pełnoceramiczne na bardzo starte zęby, nieestetyczne przebarwienia

Kobieta, wiek: 36 lat. Bardzo starte zęby, nieestetyczne przebarwienia i przerwy między zębami.Wykonaliśmy korony i licówki porcelanowe na wszystkie zęby górne i dolne,braki zębów bocznych uzupełniliśmy implantami.Laboratorium we Włoszech  i Polsce.

Metamorfoza (16) — Korony i licówki pełnoceramiczne na dolne zęby, bardzo przebarwione i ukruszone

Mężczyzna, wiek: 32 lata. Dolne 3 zęby bardzo przebarwione i ukruszone.Wykonaliśmy korony pełnoceramiczne idealnie dopasowane kolorem i kształtem do zębów własnych.Laboratorium w Polsce.

Metamorfoza (17) — Implant przedniego zęba

Pacjentka złamała martwego zęba.Wykonaliśmy implant "jedynki" ,krórego korona i łącznik są wykonane z najwyższej jakości materiałów ( niezawierających metalu ) - cyrkonu i porcelany.

Metamorfoza (18) — Parodontoza-leczenie implantami, koronami i mostem porcelanowym

Nieleczona parodontoza doprowadziła do utraty kilku zębów i nieestetycznego wyglądu pozostałych. Po zabiegu kiretażu i usunięciu najbardziej rozchwianych zębów wykonaliśmy mosty i korony cyrkonowe, i implanty w żuchwie. Laboratorium we Włoszech.

Metamorfoza (19) — Implanty - najlepsza opcja dla stabilizacji protez

Pacjentka z bardzo ruchomym, szczątkowym uzębieniem, uniemożliwiającym gryzienie pokarmów i sprawiającym bardzo często ból. Wykonaliśmy piękne protezy umocowane na implantach, dzięki którym pacjentka odzykała możliwość dobrego odzywiania się i idealny wygląd!

Metamorfoza (20) — Implanty, korony cyrkonowe -wyleczona próchnica i paradontoza

Kobieta, wiek: 60 lat. Olbrzymia próchnica i paradontoza, zły zgryz oraz braki zębów.Wszczepiliśmy 3 implanty i wykonaliśmy korony porcelanowe na cyrkonie,dzięki którym uzykaliśmy poprawę zgryzu i bardzo dobry efekt estetyczny umożliwiający pacjentce swobodny,nieskrępowany  uśmiech :))

Metamorfoza (21) — Korony i most cyrkonowy uzupełniający brak zębów

Mężczyzna,58 lat,stracił wiele zębów z powodu próchnicy i zaniedbania.Pozostałe zęby były leczone w bardzo niestaranny sposób.Wykonaliśmy leczenie zębów,a następnie most cyrkonowy uzupełniający brak   i korony pełnoceramiczne na pozostałe zęby.Labor.we Włoszech

Metamorfoza (22) — Przebarwienia, brzydki kształt i ustawienia zębów

Kobieta, wiek: 35 lat. Przebarwienia i brzydki kształt i ustawienia zębów.Pacjentka zdecydowała się na leczenie ortodontyczne dolnego łuku zębowego i wykonanie koron pełnoceramicznych na zębach górnych.Laboratorium w Polsce.

Metamorfoza (23) — Korony cyrkonowe na zniszczone i bardzo przebarwione zęby

Pacjent krępujący się szeroko uśmiechać, zdecydował się na wykonanie koron porcelanowych na cyrkonie na wszystkie górne zęby. Po 2 tygodniach (tyle trwa praca w  laboratorium) jego uśmiech stał się bardzo atrakcyjny!

Metamorfoza (24) — Implanty zębów górnych

Pacjentka,60 lat, zdecydowała się na leczenie implantami aby uniknąć noszenia górnej protezy całkowitej, zdejmowanej. Wszczepiliśmy implanty i wykonalismy mosty i korony cyrkonowe( bezmetalowe ).Implanty dają olbrzymi komfort i zapobiegają zanikowi kości szczęk.

Metamorfoza (25) — Korony i licówki pełnoceramiczne zamiast ortodoncji

Kobieta, wiek: 43 lata.Zły zgryz powodujący znaczne przesunięcie i wychylenie siekaczy górnych do przodu.Powoduje to pozorne ich "skrócenie ",co skutkuje negatywną linię uśmiechu.Wykonane są 2 korony i 2 licówki porcelanowe,dzięki którym pacjentka uzykała bez leczenia ortodontycznego piękny,naturalnie "pozytywny" :) uśmiech.

Metamorfoza (26) — Licówki porcelanowe na zęby górne i dolne po zakończonej ortodoncji
Metamorfoza (27) — Pokrycie startych,popękanych i "żółtych"zębów licówkami i koronami porcelanowymi

Pacjentka z bruksizmem - patologicznym scieraniem zebów - zdecydowała się na pokrycie ich licówkami i koronami pełnoceramicznymi. Dzięki temu zęby wzmocniły się i wyglądają przepięknie, odmładzając uśmiech o co najmniej 20 lat !

Metamorfoza (28) — Licówka i korony porcelanowe na martwe, ciemne zęby

Dwie jedynki górne po urazie w dzieciństwie uległy przebarwieniu, wielokrotnie odbudowywane kompozytami. Wykonano 2 korony porcelanowe , bezmetalowe i licówkę na kła, zmieniając jego kształt na siekacza bocznego.

Metamorfoza (29) — Licówki porcelanowe na odłamane przednie zęby

Kobieta,lat 35,uszkodzone siekacze górne wskutek urazu.Wykonano 6 licówek porcelanowych,które diametralnie zmieniły uśmiech pacjentki.Pacjentka w końcu może szeroko uśmiechać się na zdjęciach!Pozostałe zęby wymagają wybielania.

Metamorfoza (30) — Nowe mosty cyrkonowe

Kobieta, wiek: 52 lata. Stare mosty porcelanowe na metalu, ciemne szyjki zębów nad koronami. Wykonano nowe mosty cyrkonowe,piękny kolor i kształt zębów . Laboratorium: Włochy.

Metamorfoza (31) — Korony i mosty porcelanowe u młodej kobiety

Pacjentka,młoda i piękna kobieta, u której jedyną wadą urody stanowiły zęby,zdecydowała się na całkowitą rekonstrukcję zębów górnych przy pomocy licówek,koron i mostów porcelanowych.Pracę protetyczną wykonaliśmy w 2 tygodnie.

Metamorfoza (32) — Licówki porcelanowe na górne i dolne zęby

Kobieta, wiek: 40 lat. Silne przebarwienie zębów poantybiotykowe, starte i krzywe zęby. Wykonano licówki porcelanowe na górne i dolne zęby. Laboratorium: Włochy.

Metamorfoza (33) — Licówki porcelanowe na 8 górnych zębów
Metamorfoza (34) — Nowe licówki porcelanowe

Kobieta, wiek: 38 lat. Przebarwiony ząb przedni i stare licówki porcelanowe, zbyt małe zęby, niewidoczne przy uśmiechu. Wykonano 10 nowych licówek porcelanowych. Laboratorium: Włochy.

Metamorfoza (35) — Licówki porcelanowe

Kobieta, wiek: 40 lat. Silnie przebarwione zęby. Wykonano licówki porcelanowe. Laboratorium: Polska.

Metamorfoza (36) — Korony cyrkonowe

Mężczyzna, wiek: 60 lat. Nieestetyczne korony na zębach przednich,duże zniszczenie zębów własnych. Wykonano 11 koron cyrkonowych,które odmłodziły uśmiech pacjenta i bardzo wzmocniły zęby. Laboratorium: Polska.

Metamorfoza (37) — Licówki porcelanowe

Kobieta, wiek: 35 lat. Zbyt duże szpary pomiędzy zębami dolnymi. Wykonano 6 licówek porcelanowych. Laboratorium: Włochy.

Metamorfoza (38) — Korona i licówka porcelanowa

Pacjentka od lat 20 krępowała się ciemnego zęba z przodu.Wykonaliśmy koronę porcelanową na przebarwionego zęba i licówkę porcelanową na zęba sąsiedniego.Laboratorium -Włochy

Metamorfoza (39) — Protezy umocowana na implantach

Pacjentka 70 lat,cierpiąca z powodu niestabilnych protez całkowitych i bólu 2 bardzo rozchwianych zębó.Po wszepieniu 4 implantów i wykonaniu nowych protez pacjentka uzyskała całkowity komfort podczas jedzenia i piękny wygląd.

Metamorfoza (40) — Leczenie zębów przednich z bardzo dużą próchnicą

Pacjent,lat 20,z powodu silnego strachu przed dentystą nie leczył zębów,aż doprowadził do olbrzymiej próchnicy.Leczenie 5 zębów wykonaliśmy na jednej wizycie-2 godz.Pacjent zaczął się UŚMIECHAĆ :)

Metamorfoza (41) — Odbudowa złamanych zębów kompozytem

Kobieta,lat 50,doznała urazu podczas upadku,odłamała siekacze.Odbudowaliśmy je kompozytem,bez konieczności leczenia kanałowego.

Metamorfoza (42) — Protezy całkowite oparte na implantach

Długotrwałe bezzębie u pacjentki, która utraciła zęby wskutek parodontozy. Po wszepieniu 4 implantów w żuchwie wykonaliśmy bardzo naturalnie i pięknie wyglądające protezy całkowite. Pacjentka odmłodzona o 20 lat !!

Metamorfoza (43) — Licówki porcelanowe i most cyrkonowy
Metamorfoza (44) — Korony i mosty cyrkonowe

Rekonstrukcja uzębienia przy pomocy koron i mostów cyrkonowo-porcelanowych. Dolne zęby zostały wybielone i wymieniono stare wypełnienia kompozytowe.

Metamorfoza (45) — Korony porcelanowe, implanty w żuchwie i proteza całkowita górna

Kompleksowy przypadek leczenia - wykonano rekonstrukcję dolnych 6  zębów koronami cyrkonowymi i implantami bocznych zębów, a w szczęce wykonano piękną protezę całkowitą.

Metamorfoza (46) — Korony i licówki porcelanowe na zniszczone gorne zęby

Bardzo zniszczone próchnicą zęby górne, brzydki kolor zębów. Wykonano korony porcelanowe na większość górnych zębów i wybielono zęby dolne.

Metamorfoza (47) — Całkowita rekonstrukcja zębów górnych koronami porcelanowymi

Pacjent niezadowolony z wyglądu swojego usmiechu z powodu krzywych i przebarwionych zębów. Wykonaliśmy licówki oraz korony porcelanowe w laboratorium we Włoszech. 

Copyright © 2014 by Marzanna Danecka
Wszelkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności
Projekt & Marketing
inmedium.pl
32 266 50 65Na naszych stronach internetowych stosujemy pliki cookies. Korzystając z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies zgodnie z Polityką prywatności RODO i cookies.Akceptuję, nie pokazuj więcejCzym są pliki "cookies"?