Mosty

Mosty protetyczne porcelanowe

Wszczepienie implantów przy braku kilku zębów umożliwia wykonanie uzupełnień stałych, czyli mostów i koron, bez konieczności szlifowania sąsiednich, własnych, często zdrowych zębów.

To również alternatywa dla uciążliwej protezy zdejmowanej, która przyczynia się do zaniku kości i uszkodzeń zębów sąsiadujących poprzez tarcie klamer czy kumulację płytki bakteryjnej. Mosty na implantach zapewniają swobodę w trakcie przeżuwania czy w kontaktach z innymi ludźmi – pacjent nie musi się obawiać, że most niespodziewanie wypadnie przy posiłku czy podczas żywiołowej dyskusji. To rozwiązanie trwałe, skuteczne i estetyczne.

Pojedynczy most wykonujemy na dwóch lub więcej implantach w zależności od tego, ile zębów stracił pacjent.

Warunki zgryzowe bardzo często determinują nam materiały, z których możemy wykonać uzupełnienia, ponieważ ich trwałość zależy od sił żucia. Stosujemy porcelanę najwyższej jakości na podbudowie ze stopów szlachetnych (złota) lub cyrkonu. Stopy szlachetne i cyrkon są biokompatybilne – co oznacza, że organizm doskonale je toleruje oraz nie osadza się na nich agresywna płytka bakteryjna.

 

Mosty – metamorfozy

Mosty przed

Przed

Mosty po

Po

Mosty przed

Przed

Mosty po

Po

Poznaj więcej usług