O klinice

Nasza klinika stomatologiczna specjalizuje się w stomatologii
estetycznej i w najwyższej
jakości implantologii.

Stomatolog w trakcie zabiegu
Gabinet stomatologiczny

Nowoczesne technologie

Nowoczesne technologie i sprzęt w rękach specjalistów to gwarancja precyzyjnego, skutecznego leczenia oraz spektakularnych efektów. Posiadamy własną pracownię radiologiczną, dzięki czemu wszelkie niezbędne badania, w tym zdjęcie panoramiczne czy RTG pojedynczego zęba, wykonujemy na miejscu. Klinikę wyposażyliśmy w:

  • w aparaturę diagnostyczną, w tym: tomograf komputerowy, pantomograf, RVG, mikroskop Zeiss, skaner wewnątrzustny iTero,
  • w urządzenia do bezbolesnych zabiegów chirurgicznych i periodontologicznych.

By zagwarantować Państwu komfort leczenia, stosujemy indywidualnie dobrane, skuteczne znieczulenia. Środek znieczulający aplikujemy komputerowo, dzięki czemu proces znieczulania jest bezbolesny, a pacjent nie odczuwa nieprzyjemnego rozpierania tkanek.

Gabinet stomatologiczny w Katowicach na światowym poziomie

Dzięki ustawicznemu kształceniu w najlepszych ośrodkach naukowych na całym świecie – między innymi w USA, Niemczech, Szwajcarii, Szwecji, Włoszech – w naszym gabinecie stomatologicznym mamy dostęp do najnowszej wiedzy i możemy zapewnić kompleksowe leczenie dentystyczne na najwyższym światowym poziomie. Gwarantujemy precyzję wykonania i długotrwałe, pozytywne wyniki leczenia.

Stomatolodzy w pracy Tomografia Stomatolodzy w pracy

Już od ponad 30 lat troszczymy się o Państwa zdrowy uśmiech

Przywracamy piękny i zdrowy uśmiech już od 1991 roku. Przeszło trzy dekady doświadczenia, na bieżąco aktualizowana wiedza, nowoczesny sprzęt i zespół ekspertów, sprawiają, że podejmujemy się leczenia w nawet najbardziej skomplikowanych przypadkach.

W relacjach z pacjentami ważny jest dla nas zarówno profesjonalizm, jak i empatia oraz wysoka kultura osobista. W zależności od uwarunkowań medycznych, potrzeb i oczekiwań pacjenta, rekomendujemy plan leczenia, który jest najbardziej korzystny, szybki i komfortowy.

 

Zespół ekspertów

Wyjątkowe miejsca tworzą wyjątkowi ludzie. W naszej klinice pracują osoby z bogatym doświadczeniem i wysokimi kwalifikacjami, w których profesjonalizm przeplata się z pasją do zawodu i empatią do drugiego człowieka.

Personel