Stomatologia estetyczna

Stomatologia estetyczna to nasza specjalność

Dzięki doświadczeniu, wiedzy oraz dostępowi do najnowszych osiągnięć współczesnej stomatologii, możemy błyskawicznie odmienić uśmiech na lepsze.

Zaplanuj konsultację

Kolor zębów możemy poprawić na wiele sposobów. W najlżejszych przypadkach sprawdza się profesjonalna higienizacja (usuwanie osadu i kamienia nazębnego). Gdy problem przebarwionych zębów jest większy, możemy zastosować mikroabrazję szkliwa z wykorzystaniem kwasów i środków ściernych. Natychmiastowy estetyczny efekt zapewniają korony i licówki porcelanowe. Metodę usuwania przebarwień dobieramy indywidualnie, w zależności od ich przyczyny, uwarunkowań w jamie ustnej oraz oczekiwań pacjenta.

Dzięki koronom i licówkom porcelanowym możemy zmienić nie tylko kolor, ale również kształt, a nawet wielkość poszczególnych zębów. Doskonały efekt estetyczny uzyskujemy dzięki współpracy z mistrzowskim laboratorium protetycznym we Włoszech oraz z najlepszymi laboratoriami w Polsce.

Ząb leczony kanałowo zwykle ma bardzo zniszczoną koronę, która z czasem robi się krucha i sinieje. Odbudowa martwego zęba za pomocą wkładu koronowo-korzeniowego wzmacnia jego strukturę, a korona porcelanowa przywraca estetyczny wygląd (kolor zgodny z pozostałymi zębami oraz właściwy kształt).

Poznaj więcej usług