Licówki porcelanowe

Licówki porcelanowe

Licówki porcelanowe są rozwiązaniem problemu nieestetycznego uśmiechu z powodu nierównych, przebarwionych i lekko uszkodzonych zębów.

Umów wizytę

Po nieznacznym, oszczędnym oszlifowaniu powierzchni zęba, wykonujemy w laboratorium piękną, cieniutką „płytkę” z porcelany. Następnie za pomocą dobranych kolorystycznie cementów kompozytowych, przyklejamy ją na stałe do licowej (przedniej) zęba.

Licówki porcelanowe są bardzo trwałe, nie zmieniają kształtu i barwy przez wiele lat. Jest to najlepszy sposób na odmłodzenie żółknących, ścierających się i popękanych zębów. Można je wykonać w każdym wieku, od 17-18 roku życia aż do późnej starości.

Licówki na zęby

Licówki mają bardzo naturalny wygląd. Aby uzyskać w odcinku przednim szczęki lub żuchwy doskonały efekt kosmetyczny, wskazane jest wykonanie od czterech do dziesięciu licówek. Jeżeli chcemy skorygować kształt i kolor jednego zęba, jest to również możliwe przy pomocy pojedynczej licówki.

Dodatkową zaletą licówek (jak i koron porcelanowych) jest to, że na ich gładkich powierzchniach nie osadza się tyle ciemnego osadu, ile na własnych zębach. Co więcej, przed wykonaniem licówek możemy przeprowadzić zabieg wybielania zębów i dopasować licówki do nowego, jaśniejszego, ładniejszego koloru uzębienia.

Licówki porcelanowe w Katowicach

Czas na Twoją metamorfozę?
Skontaktuj się z naszą kliniką, umów na wizytę i zacznij nowe życie bez kompleksów.

Umów wizytę

Poznaj więcej usług

Zadzwoń
do nas

Kontakt

Sprawdź
cennik usług

Cennik