Zaplanuj leczenie

Zaplanuj leczenie
Teraz w lepszej cenie!

Podczas pierwszej wizyty konsultacyjnej dokładnie zbadamy stan uzębienia. Określimy, jakie możliwości w danym przypadku daje nam nowoczesna stomatologia estetyczna. Wykonamy tomografię komputerową i modele diagnostyczne, by jak najlepiej zaplanować drogę do pięknego uśmiechu. Ta oferta jest stworzona dla Ciebie, jeśli chcesz uzupełnić braki w uzębieniu przy pomocy implantów lub zmienić wizerunek przy pomocy licówek.

Wstępna konsultacja

Podczas pierwszej wizyty w naszym gabinecie zadamy Ci kilka pytań, aby jak najlepiej poznać Twoje oczekiwania. Przeprowadzimy dokładne badanie. Dzięki temu będziemy w stanie ocenić, jakie kroki należy podjąć, by skutecznie, sprawnie i z maksymalnym komfortem uzyskać efekt, o którym marzysz.

Tomografia komputerowa

Wykorzystujemy tomografię komputerową wiązki stożkowej, która uważana jest za najlepszą, znaną obecnie metodę obrazowania tkanek. Daje nam to możliwość uzyskania wizualizacji 3D i dokładniejszego objaśnienia pacjentowi, z czego wynikają kolejne kroki leczenia.

Modele diagnostyczne lub skan wewnątrzustny

Modele diagnostyczne prezentują uzębienie pacjenta, przez co możemy lepiej ocenić zgryz. Pomaga nam to w postawieniu właściwej diagnozy i jeszcze bardziej precyzyjnym zaplanowaniu kolejnych kroków na drodze do pięknego uśmiechu. Dzięki wykorzystywanemu w naszym gabinecie skanerowi, proces wykonania modelu jest komfortowy. Skan odwzorowuje uzębienie pacjenta w formie wirtualnej, a nawet pozwala na wizualizację efektu!

Umów się na wizytę 32 266 50 65

Wizyta konsultacyjna
protetyczno-implantologiczno-estetyczna: 600 zł

Tomografia komputerowa: 550 zł

Modele diagnostyczne
lub skan wewnątrzustny: 360 zł

1510 zł
499 zł*

HASŁO: DANECKA 24

*Promocja obowiązuje osoby, które umówią się na konsultację do 31.03.2024 r.

Zadzwoń
do nas

Kontakt

Sprawdź
cennik usług

Cennik